TWÓJ KOSZYK (0)
EKSKLUZYWNA BIELIZNA, STROJE KĄPIELOWE > Menu dolne > OBSŁUGA KLIENTA > REGULAMIN

WYBIERZ KATEGORIĘ

Regulamin

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy Regulamin (Regulamin) sklepu internetowego www.amaexclusive.com/sklep  stanowi regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.) przez firmę AMA EXCLUSIVE, GH SASKA KĘPA, u.Zwycięzców 28 lok.4, 03-938, Warszawa.

2. Sklep internetowy www.amaexclusive.com/sklep  (zwany dalej www.amaexclusive.com/sklep ) prowadzi firma AMA EXCLUSIVE & Co. GH SASKA KĘPA, ul.Zwycięzców 28 lok.4, 03-938, Warszawa,wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem  NIP: 9372563017 oraz REGON: 145757357.

3. Zakłada się, że Klient składając zamówienie zapoznał się z treścią Regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte.

4. Ceny towarów znajdujących się w ofercie www.amaexclusive.com/sklep  wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki.

II. Składanie zamówień

1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. www.amaexclusive.com/sklep  zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze sklepu.

2. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach sklepowych i przesłanie go do www.amaexclusive.com/sklep 

3. Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".

4. Po złożeniu przez Użytkownika zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź z serwisu www.amaexclusive.com/sklep  potwierdzającą przyjęte zamówienie. www.amaexclusive.com/sklep  zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.

5. W przypadku niemożliwości realizacji złożonego zamówienia Klient jest o tym fakcie informowany niezwłocznie, jednakże nie później niż wciągu dwóch dni roboczych, w e-mailu wysłanym do Klienta z adresu shop@amaexclusive.com lub office@amaexclusive.com .W takim przypadku sklep internetowy www.amaexclusive.com/sklep  zwolniony jest z obowiązku realizacji zamówienia.

6. W razie wątpliwości przyjmuje się, że umowa sprzedaży została zawarta z chwilą rozpoczęcia realizacji zamówienia

III. Realizacja zamówień

1. Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się:

- w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - z chwilą złożenia zamówienia przez Klienta,

- w przypadku zamówień płatnych przelewem  - z chwilą wpływu środków na jedno z podanych kont Sklepu,

- w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową - z chwilą autoryzacji transakcji.

2. Zamówienie zostanie zrealizowane jedynie wtedy, gdy towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku gdy jedno zamówienie zawiera więcej niż jeden towar, termin wysyłki liczony będzie zgodnie z opisem towaru, którego termin wysyłki jest najdłuższy. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia. Ma również możliwość zadecydowania o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

3. Klient ma możliwość zrezygnowania ze złożonego zamówienia na dwa sposoby:

- informując Sklep telefonicznie lub poprzez e-mail o chęci rezygnacji z zamówienia

4. Zamówione produkty są dostarczane do Klientów Sklepu za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A.lub kurierem pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

5. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon zawierająćy szczegóły zamówienia. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

6. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

7. Sklep internetowy www.amaexclusive.com/sklep  zastrzega sobie prawo weryfikacji poprawności i prawdziwości każdego zamówienia poprzez kontakt telefoniczny z Klientem na numer telefonu podany przez Klienta w formularzu zamówienia. Kontakt telefoniczny będzie odbywał się wyłącznie w dni robocze w godzinach pracy sklepu.

8. www.amaexclusive.com/sklep  zastrzega sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia w następujących przypadkach:

a) otrzymania po wysłaniu emaila potwierdzającego przyjęcie zamówienia emaila zwrotnego z informacją, iż email potwierdzający zamówienie nie dotarł do adresata,

b) otrzymaniu nieprawidłowo wypełnionego formularza zamówienia,

c) otrzymaniu formularza, którego dane wskazują na fakt, iż zawarte w nim informacje są nieprawdziwe lub zamówienie zostało złożone dla pozoru lub pod wpływem błędu,

d) braku możliwości kontaktu z Klientem w celu przeprowadzenia weryfikacji, o której mowa w ust. 7,

e) jeśli Klient dokonał wyboru formy płatności w postaci przelewu na konto www.amaexclusive.com/sklep  , a sklep nie otrzymał informacji o wpłynięciu środków na konto w ciągu 7 dni od dnia otrzymania zamówienia,

f) jeśli Klient dokonał wyboru płatności za pobraniem i nie odebrał przesyłki od listonosza lub kuriera.

9. Klient może wycofać złożone zamówienie przez wysłanie e-maila na adres shop@amaexclusive.com. Anulowanie zamówienia jest możliwe wyłącznie w przypadku gdy w chwili otrzymania emaila towar nie został wysłany do Klienta.

10. W każdym przypadku, gdy sklep internetowy www.amaexclusive.com/sklep  nie realizuje zamówienia a otrzymał płatność związaną z takim zamówieniem zobowiązany jest do zwrotu takiej płatności w terminie 2 dni roboczych od powzięcia decyzji o niezrealizowaniu zamówienia.

11. Akcje promocyjne, upusty itp. oferowane przez sklep nie www.amaexclusive.com/sklep  łączą się ze sobą. W przypadku zakupów na kartę stałego klienta, rabatem nie zostaną objęte artykuły będące w promocji lub na wyprzedaży.

12. Ceny poszczególnych  towarów przedstawionych w witrynie www.amaexclusive.com/sklep mają charakter wiążący w momencie złożenia zamówienia i pozostają niezmienione podczas realizacji danego zamówienia.

13. Przy odbiorze towaru prosimy o dokłade sprawdzenie stanu opakowania. Jeżeli opakowanie jest naruszone lub ma ślady otwierania  (np.uszkodzona taśma) należy paczkę otworzyć i spisać protokół w obecności doręczyciela. Jest to podstawa do uwzględnienia reklamacji wad powstałych w transporcie.

IV. Koszty przesyłki

1. Koszt przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej ( paczka priorytetowa) przy zamówieniu o wartości mniejszej niż 300,00 PLN wynosi 11.5 PLN. Przy zamówieniu o wartości większej niż 300,00  wynosi 16,50 PLN . Powyżej kwoty 599,00 PLN koszty wysyłki pokrywa nasza firma.

2.Dostawa ekspresowa firmą kurierską ( Pocztex ) następuje w ciągu 24 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone przed godz. 13:00 i zamówiony towar znajduje się w magazynie sklepu.

3. Koszt dostawy ekspresowej firmą kurierską przy zamówieniu do 500,00 PLN wynosi 33 PLN. Przy zamówieniu o wartości większej niż 500,00 PLN koszty przesyłki pokrywa nasza firma.

4. Przesyłki ekspresowe nie są dostarczane w soboty i niedziele. Zamówienia złożone w piątek zostaną zrealizowane najwcześniej w poniedziałek.

3. www.amaexclusive.com/sklep  może w ramach promocji zawiesić pobieranie zryczałtowanej opłaty lub obniżyć jej wartość, umieszczając stosowną informację na stronach "www.amaexclusive.com/sklep  ".

V. Czas dostawy

1. Czas po jakim Klient otrzyma zamówione towary = czas realizacji+ przewidywany czas dostawy

Przewidywany czas realizacji zamówienia podany jest w opisie towaru będącego jego przedmiotem (określany jest w dniach roboczych).

2. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez www.amaexclusive.com/sklep  ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.

3. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez Pocztę Polską lub kuriera DPD, o zmianie czasu realizacji bądź niemożności zrealizowania zamówienia klient informowany jest telefonicznie bądź drogą elektroniczną.

VI. Płatności

1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

- należność pobiera listonosz lub kurier (w przypadku zakupów opiewających na wyższą kwotę niż 500 zł, realizacja zamówienia możliwa jest jedynie przy płatności przelewem na konto sklepu lub kartą kredytową)

- kartą kredytową: należność pobierana jest w chwili wystawienia paragonu; w wyjątkowych sytuacjach, przy realizacji specjalnych zamówień o długim czasie realizacji karta obciążana jest 24 dnia od złożenia zamówienia;

- przelewem bankowym na konto sklepu.

3. Każda transakcja potwierdzana jest paragonem.

4. Opcja ?zapakowanie w formie prezentu? jest rozumiana jako zapakowanie zamówionego towaru w formie upominku w ozdobny papier, torbę na prezent wraz z liścikiem i wysłana do adresata bez żadnego potwierdzenia zapłaty. Faktura VAT przesyłana jest nadawcy w ciągu 7 dni listem zwykłym lub e-mailem.

VII. Reklamacje

1. Towary oferowane w sklepie internetowym onlyher.pl są objęte gwarancją producenta. W przypadku reklamacji towaru posiadającego wady fabryczne, należy kontaktować się z www.amaexclsuive.com/sklep drogą mailową lub telefoniczną. Do odsyłanego do reklamacji towaru należy dołączyć prawidłowo wypełniony formularz reklamacyjny.

2. Warunkiem natomiast uznania przez nas reklamacji dotyczących uszkodzeń lub braków powstałych podczas transportu jest sporządzenie protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki. Gdy więc stan opakowania lub taśm zabezpieczających w otrzymanej przesyłce budzi wątpliwości, nie należy jej odbierać bez sporządzenia w obecności doręczyciela (listonosz lub kurier) protokołu szkodowego.

3. Reklamacjom nie podlegają artykuły pończosznicze.

VIII. Zwrot bez podania przyczyny

1. Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", można odstąpić od umowy bez podania przyczyny wciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku jeżeli produkt nie jest zniszczony, uszkodzony lub w żaden sposób użytkowany, czysty i bez zapachów (np. perfumy, kremy).

2. Zwrotom i wymianom nie podlegają artykuły pończosznicze,biżuteria na zamówienie.

Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas na nasz koszt lub za pobraniem.

3. Po przyjęciu zwrotu bielizny (informacja o przyjęciu zwrotu zostanie wysłana e-mailem) przekażemy Państwu pieniądze w ciągu 7 dni roboczych, chyba, że strony postanowią inaczej. Pieniądze zostają przekazane:

a - na konto bankowe, którego numer należy dołączyć do wysyłanego towaru

4. Bielizna, której zwrot/reklamacja nie zostanie uznana będzie odesłana na koszt klienta. Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu przesyłki i odesłanie jej w otrzymanym opakowaniu kartonowym.

5. Opakowanie ozdobne jest usługą - nie podlega zwrotowi. W przypadku zwrotu bądź wymiany bielizny, prosimy nie odsyłać opakowania ozdobnego.

6. W celu dokonania zwrotu, o którym mowa w ust. 1 należy:

a. Wypełnić ?Formularz zwrotu towaru?, który jest dołączany dokażdej przesyłki. Jeśli formularz został niedołączony lub zagubiony, należy go wydrukować ze strony sklepu.

b.odesłać towar wraz z wypełnionym ?Formularzem zwrotu towaru? i oryginalny paragon na adres: AMA EXCLUSIVE , GH SASKA KĘPA, ul.Zwycięzców 28 lok.4, 03-938,Warszawa, z dopiskiem ?zwrot?

c. w przypadku, gdy zamówieniu towarzyszyły jakiekolwiek?gratisy?, należy je również zwrócić

7. Odsyłany towar należy zapakować w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie w transporcie i odesłać w otrzymanym opakowaniu kartonowym.

8. Koszt odesłania towaru do AMA EXCLUSIVE pokrywa Klient.

9. Koszty przesyłki oraz inne koszty uboczne transakcji nie podlegają zwrotowi.

IX. Wymiany

1. W ciągu 10 dni od odebrania przesyłki Klient ma możliwość dokonania wymiany towaru. Jest to możliwe tylko w przypadku jeżeli produkt niejest zniszczony, uszkodzony lub w żaden sposób użytkowany, czysty i bezzapachów (np. perfumy, kremy).

2. W celu dokonania wymiany, o którym mowa w ust. 1 należy:

a. Wypełnić ?Formularz wymiany towaru?, który został dołączony do przesyłki. jeśli formularz został niedołączony lub zagubiony, należy go wydrukować ze strony sklepu.

b. Odesłać towar wraz z wypełnionym ?Formularzem wymiany towaru? i oryginalnym dowodem zakupu na adres AMA EXCLUSIVE na swój koszt.

c. Pokryć ewentualną dopłatę, w przypadku wyboru droższych produktów na wymianę

3. Warunkiem pierwszej bezpłatnej wymiany jest wybór jako opcji dostawy - Poczty Polskiej. Wówczas koszty przesyłki do klienta ponosi AMA EXCLUSIVE . Towar przesyłany jest do Klienta Pocztą Polską. Każda kolejna wymiana wiąże się z kosztami wynoszącymi 10 zł za przesyłkę, którą ponosi klient.

4. Odsyłany towar należy zapakować w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie w transporcie i odesłać w otrzymanym opakowaniu kartonowym.

5. Koszt odesłania towaru do AMA EXCLUSIVE pokrywa Klient.

6. W przypadku powstania nadpłaty w wyniku wymiany www.amaexclusive.com/sklep  dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania przesyłki poprzez pozostawienie kwoty pieniężnej do dyspozycji Klienta.

7. Kwota, o której mowa w ust. 5 zgodnie z dyspozycją klienta na ?Formularzu wymiany towaru? może zostać przelana na jego rachunek bankowy lub przekazana na poczet kolejnych zobowiązań (nowych zamówień).

X. Postanowienia końcowe

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

2. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( tj. Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r.), dane osobowe Klienta będą wykorzystywane wyłącznie w celach sprawozdawczości finansowej i wystawiania faktur i rachunków przez AMA EXCLUSIVE. Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania. Powyższe dane nie będą przekazywane lub sprzedawane innym podmiotom oraz wykorzystywane w sposób sprzeczny z ustawą.

3. Firma AMA EXCLUSIVE nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące ID oraz hasło klienta.

4. Firma AMA EXCLUSIVE nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie zamówienia z przyczyn technicznych ( wadliwego działania sieci, za niezrealizowanie zamówień z powodu braku towaru oraz nieterminowe dostarczanie przesyłek przez pocztę i firmy kurierskie).

3. Ewentualne spory będą rozwiązywane zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.

OBSŁUGA KLIENTA

KOSZTY WYSYŁKITERMINY DOSTAWYWYMIANY I ZWROTYREGULAMINPOLITYKA PRYWATNOŚCIFAQ

KONTAKT

OBSŁUGA KLIENTADODATKOWE

INFORMACJE

DLACZEGO AMA?KARTY PODARUNKOWENASZE OBIETNICE
NEWSLETTER
projektowanie stron www